Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 8121S-32.000NN18DTK
Part No.:
8121S-32.000NN18DTK
Manufacturer:
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Category:
Oscillators
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
XTAL OSC TCXO 32MHZ 1.8V SNWV SM
Shipping
8121S-32.000NN18DTK Information
Manufacturer:
Series:
8121S
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
TCXO
Frequency:
32 MHz
Function:
Output:
Sine Wave
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±10ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
1.5mA
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)