E-T-A 808-H-T1-0.012A
Part No.:
808-H-T1-0.012A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Description:
CIR BRKR THRM .012A
Shipping
808-H-T1-0.012A Information
Manufacturer:
E-T-A
Series:
808
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
PCB
Breaker Type:
Magnetic
Current Rating (Amps):
12mA
Voltage Rating - AC:
120 V
Voltage Rating - DC:
60 V