Renesas Electronics Corporation 71T75802S133PFGI
Part No.:
71T75802S133PFGI
Shipping
71T75802S133PFGI Information
Packaging:
Tray
Product Status:
Active
Memory Organization:
1M x 18
Clock Frequency:
133 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
Access Time:
4.2 ns
Voltage - Supply:
2.375V ~ 2.625V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)