Renesas Electronics Corporation 71T75602S150PFGI
Part No.:
71T75602S150PFGI
Shipping
71T75602S150PFGI Information
Packaging:
Tray
Product Status:
Obsolete
Memory Organization:
512K x 36
Clock Frequency:
150 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
Access Time:
3.8 ns
Voltage - Supply:
2.375V ~ 2.625V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)