Renesas Electronics Corporation 70V7599S133BC8
Part No.:
70V7599S133BC8
Package:
256-LBGA
Description:
IC SRAM 4.5MBIT PAR 256CABGA
Shipping
70V7599S133BC8 Information
Package/Case:
256-LBGA
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Clock Frequency:
133 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
Access Time:
4.2 ns
Voltage - Supply:
3.15V ~ 3.45V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)