Renesas Electronics Corporation 70V3599S166BFG8
Part No.:
70V3599S166BFG8
Shipping
70V3599S166BFG8 Information
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Obsolete
Clock Frequency:
166 MHz
Voltage - Supply:
3.15V ~ 3.45V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)