Renesas Electronics Corporation 70V3599S133BFGI8
Part No.:
70V3599S133BFGI8
Package:
208-LFBGA
Description:
IC SRAM 4.5MBIT PAR 208CABGA
Shipping
70V3599S133BFGI8 Information
Package/Case:
208-LFBGA
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Obsolete
Clock Frequency:
133 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
Access Time:
4.2 ns
Voltage - Supply:
3.15V ~ 3.45V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)