Renesas Electronics Corporation 70V3599S133BCGI
Part No.:
70V3599S133BCGI
Package:
256-LBGA
Description:
IC SRAM 4.5MBIT PAR 256CABGA
Shipping
70V3599S133BCGI Information
Package/Case:
256-LBGA
Packaging:
Tray
Product Status:
Active
Clock Frequency:
133 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
Access Time:
4.2 ns
Voltage - Supply:
3.15V ~ 3.45V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)