Renesas Electronics Corporation 70V3319S133BF
Part No.:
70V3319S133BF
Package:
208-LFBGA
Description:
IC SRAM 4.5MBIT PAR 208CABGA
Shipping
70V3319S133BF Information
Package/Case:
208-LFBGA
Packaging:
Tray
Clock Frequency:
133 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
Access Time:
4.2 ns
Voltage - Supply:
3.15V ~ 3.45V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)