Renesas Electronics Corporation 70T3599S200BC
Part No.:
70T3599S200BC
Package:
256-LBGA
Description:
IC SRAM 4.5MBIT PAR 256CABGA
Shipping
70T3599S200BC Information
Package/Case:
256-LBGA
Packaging:
Tray
Clock Frequency:
200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
Access Time:
3.4 ns
Voltage - Supply:
2.4V ~ 2.6V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)