Renesas Electronics Corporation 70T3399S200BC
Part No.:
70T3399S200BC
Shipping
70T3399S200BC Information
Packaging:
Tray
Clock Frequency:
200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
Access Time:
3.4 ns
Voltage - Supply:
2.4V ~ 2.6V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)