Renesas Electronics Corporation 70T3399S166BC8
Part No.:
70T3399S166BC8
Shipping
70T3399S166BC8 Information
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Clock Frequency:
166 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
Access Time:
3.6 ns
Voltage - Supply:
2.4V ~ 2.6V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)