Amphenol CONEC 6STD15SAZ99S40X
Part No.:
6STD15SAZ99S40X
Description:
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Shipping
6STD15SAZ99S40X Information
Packaging:
Tray
Connector Type:
Receptacle, Female Sockets
Backset Spacing:
0.465" (11.80mm)