NorComp Inc. 681M17W2103L101
Part No.:
681M17W2103L101
Description:
CONN D-SUB PLG 17POS PNL MT SLDR
Shipping
681M17W2103L101 Information
Number of Positions:
17 (15 + 2 Power)
Shell Size, Connector Layout:
3 (DB, B) - 17W2
Flange Feature:
Housing/Shell (Unthreaded)
Current Rating (Amps):
5A, 40A