NorComp Inc. 681M17W2103L011
Part No.:
681M17W2103L011
Description:
CONN D-SUB PLG 17POS PNL MT SLDR
Shipping
681M17W2103L011 Information
Number of Positions:
17 (15 + 2 Power)
Shell Size, Connector Layout:
3 (DB, B) - 17W2
Flange Feature:
Board Side (4-40)
Current Rating (Amps):
5A, 40A