NorComp Inc. 681M13W3103L111
Part No.:
681M13W3103L111
Description:
CONN D-SUB PLG 13POS PNL MT SLDR
Shipping
681M13W3103L111 Information
Number of Positions:
13 (10 + 3 Power)
Shell Size, Connector Layout:
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Flange Feature:
Board Side (4-40)
Current Rating (Amps):
5A, 40A