EDAC Inc. 630W21W1640-4NB
Part No.:
630W21W1640-4NB
Description:
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Shipping
630W21W1640-4NB Information
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 40A