EDAC Inc. 630W21W1640-3N3
Part No.:
630W21W1640-3N3
Description:
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Shipping
630W21W1640-3N3 Information
Flange Feature:
Housing/Shell (4-40)
Current Rating (Amps):
5A, 30A