EDAC Inc. 630W21W1640-2NA
Part No.:
630W21W1640-2NA
Description:
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Shipping
630W21W1640-2NA Information
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 20A