EDAC Inc. 630W21W1640-2N2
Part No.:
630W21W1640-2N2
Description:
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Shipping
630W21W1640-2N2 Information
Flange Feature:
Housing/Shell (4-40)
Current Rating (Amps):
5A, 20A