EDAC Inc. 630W21W1640-1NC
Part No.:
630W21W1640-1NC
Description:
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Shipping
630W21W1640-1NC Information
Mounting Type:
Through Hole, Right Angle
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 10A