EDAC Inc. 630-27W2640-5NC
Part No.:
630-27W2640-5NC
Description:
CONN D-SUB RCPT 27POS R/A SOLDER
Shipping
630-27W2640-5NC Information
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)