EDAC Inc. 630-27W2640-3NE
Part No.:
630-27W2640-3NE
Description:
CONN D-SUB RCPT 27POS R/A SOLDER
Shipping
630-27W2640-3NE Information
Flange Feature:
Mating Side (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 30A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)