EDAC Inc. 630-25W3650-2N1
Part No.:
630-25W3650-2N1
Description:
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Shipping
630-25W3650-2N1 Information
Flange Feature:
Housing/Shell (Unthreaded)
Shell Material, Finish:
Steel, Nickel Plated
Current Rating (Amps):
5A, 20A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)