EDAC Inc. 630-25W3640-5NC
Part No.:
630-25W3640-5NC
Description:
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Shipping
630-25W3640-5NC Information
Number of Positions:
25 (22 + 3 Coax)
Contact Type:
Coax and Signal
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)