EDAC Inc. 630-21W4650-2TB
Part No.:
630-21W4650-2TB
Description:
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Shipping
630-21W4650-2TB Information
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Shell Material, Finish:
Steel, Tin Plated
Current Rating (Amps):
5A, 20A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)