EDAC Inc. 630-17W5640-7TB
Part No.:
630-17W5640-7TB
Description:
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Shipping
630-17W5640-7TB Information
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Shell Material, Finish:
Steel, Tin Plated
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)