EDAC Inc. 630-17W5640-5N6
Part No.:
630-17W5640-5N6
Description:
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Shipping
630-17W5640-5N6 Information
Flange Feature:
Mating Side (4-40)
Shell Material, Finish:
Steel, Nickel Plated
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)