EDAC Inc. 630-13W6650-3T3
Part No.:
630-13W6650-3T3
Description:
CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Shipping
630-13W6650-3T3 Information
Flange Feature:
Housing/Shell (4-40)
Current Rating (Amps):
5A, 30A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)