EDAC Inc. 630-13W6650-1TA
Part No.:
630-13W6650-1TA
Description:
CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Shipping
630-13W6650-1TA Information
Flange Feature:
Board Side (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 10A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)