EDAC Inc. 630-13W6640-2TC
Part No.:
630-13W6640-2TC
Description:
CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Shipping
630-13W6640-2TC Information
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 20A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)