EDAC Inc. 629W21W1640-4NC
Part No.:
629W21W1640-4NC
Description:
CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Shipping
629W21W1640-4NC Information
Mounting Type:
Through Hole, Right Angle
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 40A