EDAC Inc. 629W21W1640-4NA
Part No.:
629W21W1640-4NA
Description:
CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Shipping
629W21W1640-4NA Information
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 40A