EDAC Inc. 629W17W2640-4NA
Part No.:
629W17W2640-4NA
Description:
CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Shipping
629W17W2640-4NA Information
Mounting Type:
Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 40A