EDAC Inc. 629W17W2640-1NC
Part No.:
629W17W2640-1NC
Description:
CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Shipping
629W17W2640-1NC Information
Mounting Type:
Through Hole, Right Angle
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 10A