EDAC Inc. 629W13W3640-3N3
Part No.:
629W13W3640-3N3
Description:
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Shipping
629W13W3640-3N3 Information
Flange Feature:
Housing/Shell (4-40)
Current Rating (Amps):
5A, 30A