EDAC Inc. 629W13W3640-1NA
Part No.:
629W13W3640-1NA
Description:
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Shipping
629W13W3640-1NA Information
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 10A