EDAC Inc. 629-27W2650-4NB
Part No.:
629-27W2650-4NB
Description:
CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
Shipping
629-27W2650-4NB Information
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 40A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)