EDAC Inc. 629-27W2640-7NE
Part No.:
629-27W2640-7NE
Description:
CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
Shipping
629-27W2640-7NE Information
Number of Positions:
27 (25 + 2 Coax)
Contact Type:
Coax and Signal
Flange Feature:
Mating Side (M3)
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)