EDAC Inc. 629-25W3650-2N6
Part No.:
629-25W3650-2N6
Description:
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Shipping
629-25W3650-2N6 Information
Flange Feature:
Mating Side (4-40)
Current Rating (Amps):
5A, 20A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)