EDAC Inc. 629-25W3640-5N4
Part No.:
629-25W3640-5N4
Description:
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Shipping
629-25W3640-5N4 Information
Number of Positions:
25 (22 + 3 Coax)
Contact Type:
Coax and Signal
Flange Feature:
Housing/Shell (4-40)
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)