EDAC Inc. 629-25W3640-1ND
Part No.:
629-25W3640-1ND
Description:
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Shipping
629-25W3640-1ND Information
Flange Feature:
Mating Side (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 10A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)