EDAC Inc. 629-17W5640-1TB
Part No.:
629-17W5640-1TB
Description:
CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Shipping
629-17W5640-1TB Information
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 10A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)