EDAC Inc. 629-13W6640-5TC
Part No.:
629-13W6640-5TC
Description:
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Shipping
629-13W6640-5TC Information
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Shell Material, Finish:
Steel, Tin Plated
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)