EDAC Inc. 629-13W6640-3TA
Part No.:
629-13W6640-3TA
Description:
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Shipping
629-13W6640-3TA Information
Flange Feature:
Board Side (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 30A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)