EDAC Inc. 628W21W1622-3NA
Part No.:
628W21W1622-3NA
Description:
CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT
Shipping
628W21W1622-3NA Information
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 30A