EDAC Inc. 628W21W1622-3N2
Part No.:
628W21W1622-3N2
Description:
CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT
Shipping
628W21W1622-3N2 Information
Flange Feature:
Housing/Shell (4-40)
Current Rating (Amps):
5A, 30A