EDAC Inc. 628W13W3622-2NA
Part No.:
628W13W3622-2NA
Description:
CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
Shipping
628W13W3622-2NA Information
Number of Positions:
13 (10 + 3 Power)
Shell Size, Connector Layout:
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 20A