EDAC Inc. 628-47W1624-1NC
Part No.:
628-47W1624-1NC
Description:
CONN D-SUB RCPT 47POS VERT SLDR
Shipping
628-47W1624-1NC Information
Flange Feature:
Board Side (M3); Mating Side (M3)
Shell Material, Finish:
Steel, Nickel Plated
Current Rating (Amps):
5A, 10A