EDAC Inc. 628-36W4624-4NC
Part No.:
628-36W4624-4NC
Description:
CONN D-SUB RCPT 36POS VERT SLDR
Shipping
628-36W4624-4NC Information
Flange Feature:
Board Side (M3); Mating Side (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 40A